Advertisement
Πρόγραμμα τηλεόρασης

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12

 

ΕΤ1

08.00  MAΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

09.00  SONIC UNDERGROUND

09.30  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ

10.00  ΕΝΑ ΚΤΗΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

10.45  ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΕΙΟ

11.30  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

14.10  ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ

16.30  Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ

  ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ

18.00  ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2

19.00  ΜΠΑΣΚΕΤ «Πανελευσινιακός – Απόλλων Πάτρας»

21.00  Ο ΓΝΩΣΤΟΣ Μας ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΓΚΑΤΣΟΣ

22.45  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαδικτυακή απάτη»

24.00  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αttenberg”

 

 

ΝΕΤ

06.45  ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00  ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30  MEDITERRANEO

13.00  ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

14.00  9+1 ΜΟΥΣΕΣ

15.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

17.00  Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00  EIΔΗΣΕΙΣ

18.15  Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

19.00  ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ

21.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00  ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10  ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

02.00  ΣΤΑ ΑΚΡΑ

 

 

 

ΕΤ3

  ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

07.40  Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

08.05  ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

08.30  Η ΣΑΝΤΙ… ΦΥΣΙΚΑ

09.30  Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

10.00  ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00  ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30  ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00  ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

  ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

17.00  ΜΠΑΣΚΕΤ «Ηλυσιακός – ΠΑΟΚ»

19.00  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λαγοπόδαρος»

21.00  ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ

22.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μικροαπατώνες της Νέας Υόρκης»

01.00  ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

02.00  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ήρωες της καραβάνας»

03.30  ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

05.00  ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

 

 

ΑΝΤ1

06.00  ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

06.40  ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ

07.40  ΔΕΛΗΓΕΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ

08.40  ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

09.40  WIPE OUT

10.40  BLACK AOUT

11.30  OREO COOKIENG

11.40  THE X – FACTOR

12.50  SUPER GAME

13.00  ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30  SUPER GAME

13.40  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «H οικογένεια Άνταμς επιστρέφει»

15.20  COOK SMART

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM

16.50  Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ

17.50  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

20.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50  ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ     

  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σρεκ κι εμείς καλύτερα»

23.15  ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ+

01.20  ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.20  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδύνατος»

05.00  ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.30  ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

 

 

MEGA

  ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

07.00  MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ

11.00  ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ

11.40  ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ

12.50  MINUTE TO WIN IT

14.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελική μάχη»

16.45  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50  ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

  ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA

19.00  ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ

20.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίτερ Παν»

23.40  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό του Freedomland

00.50  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)

01.45  ΙΧΝΗ

02.45  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

04.00  AEΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

05.00  ΧΑΡΑΥΓΗ

 

 

ALPHA

06.00  ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

  DOGS 101

09.00  ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ

10.00  ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  EΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι να καίει»

16.30  Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

16.55  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00  ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00  ΟLIVERS TWIST

21.00  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντιούκς»

23.00  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Snakes on a plane”

01.00  ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

03.45  CSI, NEW YORK

04.30  ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

04.45  ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

 

 

STAR

06.00  Η ΣΟΥΠΕΡ ΛΕΓΕΩΝΑ

  Η ΛΕΓΕΩΝΑ ΤΩΝ ΥΠΕΡΗΡΩΩΝ

  MUCHA LUCHA

  BABY LOONEY TUNES

  POLLY POCKET

  ΠΕΠΑ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

08.45  ΤΟΜ ΑND JERRY KIDS

09.15 LAZY TOWN

09.45  JEWELPET

10.15  PICHI PICHI PITCH

10.45  ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

11.10 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

11.40  BEN 10 ULTIMATE ALIEN

  BEYBLADE

12.30  ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ

13.00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ta  μπαλάκια της οργής»

15.30  ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50  SMALLVILLE

17.45  EIΔΗΣΕΙΣ

  GOSSIP GIRL

19.45  ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βarbie: τα πιο γλυκά Χριστούγεννα»

22.45  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η φιλοσοφική λίθος»

01.45  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφοσίωση»

03.45  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βάπτισμα πυρός»

 

 

ΣΚΑΪ

05.30 ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ

06.45  ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

11.00  ECO NEWS

11.30  Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΑΠΟΔΑ

12.00  GOAL ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

14.00  ΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ

15.00  ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ

15.30  Χ- PLAYER

  ΣΑΣΟΥΚΙ

  DOCTOR WHO

18.00  TRACTION

  WORLD’S TOUGHEST FIXES

19.45  ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΟΥ

21.00  ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

  CSI, ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

01.15  Χ- PLAYER UNCUT

01.30  Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ

02.15  ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ

03.00  ΑMERICAS NEXT TOP MODEL

 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

04.45  DOG WHISPERER

 

ΝΕΤ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

06:00  ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΝΟΤΕΣ   

07:00  Δ. ΕΙΔΗΣΕΩΝ 

08:00  ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ

09:00  MOYΣIKO ΤΑΞΙΔΙ

10:05  ΜΟΓΛΙ

11:00  MAGICALY

11:30  JAZZ LIFE

12:10  ΧΙΟΝΑΤΗ      

13:10  ΑΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ     

15:00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ      

15:30  ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ         

16:15  JAZZ LIFE

17:00  SCORER        

19:00  ΠΡΟΣΩΠΑ     

19:30  GREEN NEWS 

20:00  ΜΑGICALY     

20:30  ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ 

21:00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ      

22:00  ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ         

22:30  ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ       

00:00  ΕΙΔΗΣΕΙΣ      

01:00  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ 

02:30  Δ. ΕΙΔΗΣΕΩΝ 

03:30  ΤΟΥΡΙΣΤΟΡΑΜΑ

04:00  JAZZ LIFE

04:30  ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 

05:00  ΟΝ AIR 

05:30  ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ 

 

 

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

AΣTΡA SPM

O ΠΑΠΟΥΤΣΩΜΕΝΟΣ ΓΑΤΟΣ

POPEY

ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ

ΑΣΤΡΑ SPM

ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΚ

ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΚ

ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΚ

ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΚ

 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

 MANH- ΣΠΑΡΤΗ- MEΣΣΗΝΙΑ (15')- LEMOKA 2012- KATΩ AMΦEIA 10'

  ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ

ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

 

 

 

ΒΕST

07:00  SMS RING TONES

07:30  ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  

08:00  ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ                       

12:00 ΡΗΞΙΚΕΛΕΥΘΑ

14:00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

14:45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

16:00 TRAVEL GUIDE

17:00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17:45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18:50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

19:00 BEST MIX

20:00  ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20:45  ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22:00  Ξ. ΤΑΙΝΙΑ

23:45  ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

01:00  ΟΛΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ (Ε)

04:00  Ξ. ΤΑΙΝΙΑ

05:45  ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ε)

 
 
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement

Fatal error: Class 'JFactory' not found in /home/wwwthar/public_html/templates/rt_sporticus_news/index.php(244) : eval()'d code on line 1